Hakkımızda

About

HAS ÖZÇELİK MADENCİLİK AKARYAKIT NAKLİYAT EV İHTİYAÇ MALZEMELRİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

1976 yılında ipekçilik ve beyaz eşya sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Yıllar içerisinde bünyemize likidgaz tüp bayii ve kalabak su bayiliği eklenerek faaliyet alanımız genişletilmiştir. Madencilik sektöründeki çalışmalarımız bölgemizde bulunan hamitabat köyü akbaba tepe mevkii feldspat ocağımızla 1999 yılında başlamıştır.

İlerleyen yıllarda bünyemize yeni maden ocakları, makine ve teçhizatlar katarak; madencilik sektöründe adı geçen firmalardan olmak adına büyük atılımlar yaptık. Kırma eleme tesisimizle maden ocaklarımızdan çıkarmış olduğumuz tüvenen hammaddeleri istenilen ebatta işleyerek, şirketimiz bünyesinde bulunan nakliye araçlarımızla fabrika teslimi olarak çalışmaktayız.

Has özçelik madencilik ocaklarından seramik sektöründeki lider firmalara kaolen, feldspat, pegmatit ve kil madeni tedarik ederek kaliteden ödün vermeden ticari yaşantımıza devam etmekteyiz.  


Hakkımızda

1976 yılında ipekçilik ve beyaz eşya sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Yıllar içerisinde bünyemize likidgaz tüp bayii ve kalabak su bayiliği eklenerek faaliyet alanımız genişletilmiştir.

İletişim Bilgilerimiz

Adres: Orta Mah. İstiklal Cad. NO:28 Söğüt / BİLECİK
Telefon: 0(228) 361 23 71
Email: info@hasozcelik.com.tr

Sosyal Paylaşım Ağları

Sosyal Paylaşım Ağları